تعیین تکلیف کنکور دغدغه خانواده‌ها را کاهش می‌دهد

راننده مخل نظم و امنیت حادثه تعزیه‌خوانی پارس‌آباد دستگیر شد

مهر بوی مهربانی می دهد

تولید ثروت از طریق علم امکان‌پذیر است

ایل شاهسون اردبیل سومین ایل بزرگ کشور است

قاچاقچیان سوخت در مشگین‌شهر دستگیر شدند

توله خرس قهوه‌ای در مشگین‌شهر تلف شد

توزیع ۷۷۷ بسته تحصیلی در مشگین‌شهر

۲۴ هزار دانش‌آموز ابتدایی در اردبیل راهی مدارس شدند

اقتضای دوام و بقای آمریکا چیزی جز بحران‌سازی نیست

قرار گرفتن «سد سبلان» مشگین‌شهر در وضعیت حجم مرده

آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت/ ۲۵ هزار نفر جذب می‌شود

کد خبر: 52270 | تاریخ انتشار: 9:04:10 - چهارشنبه 10 خرداد 1402 | بدون نظر | |

ساخت مسکن برای ۲۶۰۰۰ متقاضی نهضت ملی

 محبوب حیدری عصر سه شنبه در جریان بازدید از طرح نهضت ملی مسکن در اردبیل اظهار کرد: ۱۱۶ هزار نفر برای بهره مندی از مزایای نهضت ملی مسکن در استان اردبیل ثبت نام کرده بودند که از این تعداد ۴۱ هزار نفر تأیید نهایی شدند.

وی تصریح کرد: ۲۶ هزار متقاضی نیز با واریز مبالغ اولیه در احداث این واحدها راه و شهرسازی را یاری کردند تا شاهد احداث و تحویل به موقع این واحدها برای متقاضیان نهایی باشیم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: در شهر اردبیل قرار است ۱۸۰ واحد مسکن در ماه‌های آینده تحویل داده شود تا این افراد از سرپناهی مناسب بهره مند شوند.

حیدری ساخت واحدهای مسکونی را در متراژ ۶۵، ۷۵ و ۸۵ متر مربع در سایت نهضت ملی مسکن اردبیل یادآور شد و افزود: با تصویب شورای عالی پول و اعتبار تسهیلات اعطایی برای این طرح ۵۵۰ میلیون تومان مصوب شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: در مرکز استان سه پروژه در حال اجرا است که پروژه اول اندیشه ۲ در پیله سحران است که ساخت ۲۱۰ واحد مسکن در این شهرک در حال انجام است.

حیدری پیشرفت این پروژه‌ها را ۹۰ درصد اعلام کرد و ادامه داد: در ماه‌های آینده این واحدها تکمیل و تحویل متقاضیان خواهد شد.

وی پروژه دوم را اندیشه سه با ساخت ۴۶۰ واحد اعلام کرد و گفت: عملیات سفت کاری در این مجموعه به انجام رسیده و امیدواریم با اجرای مراحل بتن ریزی، دیوارچینی و پیشرفت مناسب این پروژه سال آینده شاهد تکمیل و بهره برداری از این واحدهای مسکونی باشیم.

حیدری پروژه سوم را سایت مجموعه شهید سلیمانی اعلام کرد و افزود: زمین ۵۷۰ هکتاری برای این سایت اختصاص یافته که عملیات اجرایی نیز در این سایت در حال آغاز شدن است.

وی اضافه کرد: از ۳۲ هزار متقاضی نهضت ملی مسکن در شهر اردبیل، ۲۱ هزار متقاضی به تأیید نهایی رسیده و واریز مبلغ اولیه ۱۰ هزار متقاضی انجام شده تا ساخت ۱۰ هزار واحد را در بخش‌های مختلف مجموعه شهید سلیمانی شاهد باشیم.

حیدری بیان کرد: با تحویل زمین به سازندگان و پیمانکاران و تدارک زیرساخت‌های لازم به ویژه آب، برق، گاز و عملیات ساخت این واحدها به زودی آغاز شده و امیدواریم تا ۲ سال آینده این واحدها نیز تکمیل و تحویل متقاضیان شود.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار