برای ۲۲۰ طرح به ارزش ۲۴ میلیارد تومان وام پرداخت شده است

جاده های غیر استاندارد، بلای جان مردم

قرص‌های لاغری اعتیادآور است

کوهنورد ۲ تابعیتی از مرگ حتمی نجات یافت

موتورسیکلت خارجی قاچاق در مشگین‌شهر از حرکت باز ماند

روستای «پریخان» مشگین‌شهر به عنوان دوستدار کتاب در کشور معرفی شد

ممنوعیت دخالت مدیران در تبلیغات انتخاباتی

مجتمع مس مشگین‌شهر سال آینده وارد مدار تولید می‌شود

شعبه بانک خون بندناف رویان در مشگین‌شهر و پارس‌آباد راه‌اندازی می‌شود

ثبت‌نام نهایی ۴۷۸ نفر داوطلب برای انتخابات مجلس

فعالیت ۳۵۰ نفر در معدن مس مشگین‌شهر

گذشت پای چوبه‌دار در مشگین‌شهر

کد خبر: 53328 | تاریخ انتشار: 10:49:31 - جمعه 16 ژوئن 2023 | بدون نظر | |

مالیات های سرسام آور اصناف اردبیل را نقره داغ کرد

عسگر ارغوانی شامگاه چهارشنبه در نشست هم اندیشی و مطالبه‌گری رؤسای اتحادیه‌های صنفی و اعضای هیئت رئیسه اتاق اصناف اردبیل با دادستان انتظامی امور مالیاتی کشور اظهار کرد: در روزهای اخیر افزایش ۱۰ برابری مالیات بر اساس تبصره ۱۰۰ دغدغه و نگرانی جدی فعالان اقتصادی، تولیدی، تجاری و خدماتی را رقم زده که با دعوت از دادستان انتظامی امور مالیاتی سعی کردیم تا با بیان مشکلات و دغدغه‌ها به دنبال راهکار اساسی در این حوزه باشیم.

وی تصریح کرد: مسئولان امور مالیاتی قول دادند تا با افزایش اختیارات مدیران استانی بر اساس شرایط هر استان در اعمال قانون ماده ۱۰۰ تصمیم‌گیری شده و دغدغه‌های اهالی بازار در حوزه مالیاتی برطرف شود.

رئیس اتاق اصناف اردبیل ضرورت اعمال مالیات بر تراکنش‌های حقیقی را یادآور شد و گفت: اکثر صاحبان صنوف با ارائه به موقع اظهارنامه‌های مالیاتی سعی می‌کنند تا پرداختی‌های خود را انجام داده و مسئولان کشوری و استانی را به ارائه خدمات مطلوب‌تر ترغیب و تشویق کنند.

ارغوانی توجه به ضرایب سود را در اعمال مالیات یادآور شد و افزود: اعمال مالیات با افزایش ۱۰ برابری نسبت به سال گذشته گلایه صنوف و اهالی بازار را به همراه داشته که انتظار می‌رود با تدبیر مدیرکل امور مالیاتی استان این مشکلات و دغدغه‌ها برطرف شود.

بدر این جلسه رؤسای اتحادیه‌های لاستیک فروشان، مشاوران املاک، طلافروشان و آهن فروشان دغدغه‌های خود را در حوزه اعمال مالیات سنگین، افزایش ۱۰ برابری مالیات‌های صنوف، ضرورت اجرای پایانه‌های فروشگاهی، اعمال مالیات بر منابع درآمدی، پرهیز از رفتارهای سلیقه‌ای و دیگر دغدغه‌های خود را با محوریت بخشودگی جرایم مالیاتی سال‌های گذشته اعلام کرده و از مسئولان کشوری و استانی خواستند با پرهیز از تشدید فشار به فعالان عرصه تولید و صنوف مختلف زمینه همراهی و مساعدت بیشتر را در سال جاری فراهم کنند.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار