دکتر بابک نونهال

اولین هدف رسانه ارتقا و افزایش اطلاعات و آگاهی مردم است

قرص‌های لاغری اعتیادآور است

کوهنورد ۲ تابعیتی از مرگ حتمی نجات یافت

موتورسیکلت خارجی قاچاق در مشگین‌شهر از حرکت باز ماند

روستای «پریخان» مشگین‌شهر به عنوان دوستدار کتاب در کشور معرفی شد

تجلیل از مدال آوران و پیشکسوتان عرصه وزنه برداری مشگین شهر

ممنوعیت دخالت مدیران در تبلیغات انتخاباتی

مجتمع مس مشگین‌شهر سال آینده وارد مدار تولید می‌شود

شعبه بانک خون بندناف رویان در مشگین‌شهر و پارس‌آباد راه‌اندازی می‌شود

ثبت‌نام نهایی ۴۷۸ نفر داوطلب برای انتخابات مجلس

فعالیت ۳۵۰ نفر در معدن مس مشگین‌شهر

گذشت پای چوبه‌دار در مشگین‌شهر

کد خبر: 55490 | تاریخ انتشار: 9:47:11 - یکشنبه 20 آگوست 2023 | بدون نظر | |

دادستان مشکین شهر

نیروی انتظامی بازوان اجرایی دستگاه قضایی است

 بابک نونهال در دیدار با فرمانده انتظامی مشگین‌شهر ضمن گرامیداشت ورود آزادگان به میهن اظهار کرد: آزادگان آزادمردانی هستند که آزادی را در اسارت یافتند و در مرداد ماه ۶۹ میهن اسلامی شاهد اولین گروه آزادگان سرافرازی بود که پس از سال‌ها اسارت در زندان و اسارت گاه‌های رژیم بعث عراق قدم به خاک پاک میهن اسلامی خود گذاشتند.

وی بیان کرد: نیروی انتظامی بازوان پرقدرت اجرایی دستگاه قضائی است که امنیت و آسایش در سطح شهرستان نتیجه و ماه عسل تعامل و هماهنگی با دستگاه قضائی بوده است.

نونهال با تاکید بر داشتن هم افزایی و همکاری سازنده دستگاه قضائی با نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: طبیعی است اگر تعامل و هم افزایی سازنده باشد حتماً باعث آرامش و آسایش به صورت ملموس در بین شهروندان نمایان می‌شود.

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی مشگین‌شهر با بیان اینکه ضرورت دارد نیروی انتظامی در راستای اجرای مقررات و تأمین آسایش مردم با دادگستری همکاری داشته باشد، گفت: نیروی انتظامی در رابطه با کشف حجاب ورود پیدا کند و ما نیز تلاشمان را خواهیم کرد تا با همکاری و هم افزایی همه جانبه ثمره آرامش برای مردمان شهرمان باشیم.

نونهال ادامه داد: وظیفه انسانی علاوه بر وظیفه قانونی ایجاب می‌کند با طمانینه و دلسوزی در چهارچوب مقررات مدارا کنیم و از نظر مقررات برخورد ما موجب آرامش و امنیت خاطر شود که مرتبط با اصل حاکمیت و نظام است.

پلیس قاطعانه در مقابل هرگونه هنجارشکنی می‌ایستد

سرهنگ نیکروز سلیمانی، فرمانده انتظامی فرا ناجای شهرستان مشگین‌شهر نیز در این دیدار تاکید کرد: دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش می‌کنند با ایجاد و تولید ناهنجاری‌های اجتماعی در حوزه‌های مختلف در داخل کشور به مردم و امنیت کشور آسیب بزنند.

وی با بیان اینکه از بعد امنیت مشکلی نداریم، گفت: پلیس قاطعانه در مقابل هرگونه هنجارشکنی با استقامت کامل و با صلابت در کنار مردم ایستاده است و در مبارزه با ظلم و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی همچنان تا برپایی حکومت عدل و عدالت و تحقق حکومت مهدوی شبانه‌روزی جان فشانی می‌کند.

سرهنگ سلیمانی خاطرنشان کرد: رابطه احیا امر به معروف و نهی از منکر و قیام عاشورا رابطه بسیار عمیقی مطرح است که به واسطه امر به معروف و نهی از منکر حکومت اسلامی در راه صحیح حرکت می‌کند.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار