اختصاص ۱۲۰۰ میلیارد تومان برای پروژه های تامین اجتماعی در اردبیل

۴ خانه تاریخی برای احیا به بخش خصوصی واگذار شده است

طرح ماهر در مدارس اردبیل اجرا می‌شود

کمیته حمایت از سرمایه‌گذاری گردشگری در استان اردبیل تشکیل شد

هواشناسی اردبیل هشدار سطح نارنجی صادر کرد

قاچاقچی ماینر دستگیر شد

۲۰۲ تصادف در تعطیلات نوروزی در اردبیل ثبت شده است

حادثه رانندگی در جاده گرمی و مشگین شهر ۱۰ مصدوم برجای گذاشت

حرکت های نمایشی علوم پزشکی دردی از مردم اصلاندوز دوا نمی کند

اندر احوالات نگارش فارسی نام خودروها وحذف نوشتن لاتینی از آنها

پل معلق شروع انقلاب گردشگری بود نه پایان آن / ضعف مدیریت و نداشتن درک درست مسئولان از گردشگری علت فرار سرمایه گذاران است

برای ۲۲۰ طرح به ارزش ۲۴ میلیارد تومان وام پرداخت شده است

کد خبر: 55878 | تاریخ انتشار: ۱۳:۳۰:۰۹ - جمعه ۳ شهریور ۱۴۰۲ | بدون نظر | |

پس از چند روز بی آبی ،آب مشگین‌شهر وصل شد

شهرام محمدی شامگاه پنجشنبه در جریان بازدید از روند ترمیم خط انتقال آب به تصفیه‌خانه اظهار کرد: هیچ مشکلی در انتقال آب به تصفیه‌خانه و توزیع آن وجود ندارد اما باید مخزن و شبکه که در روزهای گذشته خالی شده بود، پر شود تا امکان توزیع پایدار آب در سطح شهر فراهم آید.

وی تصریح کرد: هر ۲ خط انتقال آب مشگین شهر با تلاش شبانه‌روزی کارشناسان و متخصصان حوزه آب و فاضلاب استان وصل و آب به تصفیه‌خانه منتقل می‌شود و حتی به دنبال اجرای خط سوم به عنوان خط پشتیبان هستیم تا در مواقع اضطراری از آن بهره‌برداری کنیم.

سرپرست فرمانداری مشگین‌شهر با عذرخواهی از اهالی مشگین‌شهر در روزهای گذشته به دلیل قطعی آب و برخی ایرادات و اشکالات احتمالی در توزیع آب سیار گفت: تمام تلاش ما بر این بوده تا در کوتاه‌ترین زمان این موانع و مشکلات را برطرف کنیم که این امر نیز با عنایت الهی اتفاق افتاده و سعی بر این است تا ظرفیت ۳۵۰ لیتر در ثانیه آب انتقالی به تصفیه‌خانه انجام و امکان پایداری منابع آب فراهم آید.

محمدی افزود: در سه روز گذشته در کنار ترمیم خط انتقال و رفع شکستگی مسیر، سعی شد تا از طریق تانکرهای آبرسانی موقت در محلات مختلف آب مردم تأمین شود که توزیع آب بسته‌بندی نیز در این راستا انجام شده است.

سرپرست فرمانداری مشگین‌شهر خاطرنشان کرد: اکثر محلات در حال حاضر دارای آب هستند و تنها مشکل ما در محله فرهنگیان مشگین‌شهر است که ۶ تا هشت ساعت آب پایدار دارد ولی امیدواریم تا ۴۸ ساعت آینده با پر شدن مخزن و شبکه و پایداری آب دغدغه‌ها و مشکلات برطرف شده و به صورت کامل شاهد استفاده اهالی از آب سالم و بهداشتی باشیم.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار