فرصت ۲ ماهه دستگاه‌های اجرایی برای تهیه سناریوی پدافند غیرعامل

ضرورت جذب ۱۰۰ درصدی تسهیلات اشتغالزایی در استان اردبیل

ارشق نقطه شروع منطقه آزاد

آخرین رمق های بیمارستان مشکین شهر

جایگاه مشکین شهر در صنعت گردشگری

۲ هزار و ۱۸ میلیارد تومان تسهیلات تبصره ۱۸ پرداخت می‌شود

بی‌توجهی به شعار سال گناه نابخشودنی است

دادستان: ۱۲۰۰ لیتر مشروبات الکلی در مشگین شهر کشف شد

تشکیل پرونده برای ۱۷۰۰ نفر در طرح جوانی جمعیت

هتاکان به حیثیت و تشویش اذهان عمومی در مشگین‌شهر دستگیر شدند

تعیین تکلیف کنکور دغدغه خانواده‌ها را کاهش می‌دهد

راننده مخل نظم و امنیت حادثه تعزیه‌خوانی پارس‌آباد دستگیر شد

کد خبر: 55878 | تاریخ انتشار: 17:00:09 - جمعه 3 شهریور 1402 | بدون نظر | |

پس از چند روز بی آبی ،آب مشگین‌شهر وصل شد

شهرام محمدی شامگاه پنجشنبه در جریان بازدید از روند ترمیم خط انتقال آب به تصفیه‌خانه اظهار کرد: هیچ مشکلی در انتقال آب به تصفیه‌خانه و توزیع آن وجود ندارد اما باید مخزن و شبکه که در روزهای گذشته خالی شده بود، پر شود تا امکان توزیع پایدار آب در سطح شهر فراهم آید.

وی تصریح کرد: هر ۲ خط انتقال آب مشگین شهر با تلاش شبانه‌روزی کارشناسان و متخصصان حوزه آب و فاضلاب استان وصل و آب به تصفیه‌خانه منتقل می‌شود و حتی به دنبال اجرای خط سوم به عنوان خط پشتیبان هستیم تا در مواقع اضطراری از آن بهره‌برداری کنیم.

سرپرست فرمانداری مشگین‌شهر با عذرخواهی از اهالی مشگین‌شهر در روزهای گذشته به دلیل قطعی آب و برخی ایرادات و اشکالات احتمالی در توزیع آب سیار گفت: تمام تلاش ما بر این بوده تا در کوتاه‌ترین زمان این موانع و مشکلات را برطرف کنیم که این امر نیز با عنایت الهی اتفاق افتاده و سعی بر این است تا ظرفیت ۳۵۰ لیتر در ثانیه آب انتقالی به تصفیه‌خانه انجام و امکان پایداری منابع آب فراهم آید.

محمدی افزود: در سه روز گذشته در کنار ترمیم خط انتقال و رفع شکستگی مسیر، سعی شد تا از طریق تانکرهای آبرسانی موقت در محلات مختلف آب مردم تأمین شود که توزیع آب بسته‌بندی نیز در این راستا انجام شده است.

سرپرست فرمانداری مشگین‌شهر خاطرنشان کرد: اکثر محلات در حال حاضر دارای آب هستند و تنها مشکل ما در محله فرهنگیان مشگین‌شهر است که ۶ تا هشت ساعت آب پایدار دارد ولی امیدواریم تا ۴۸ ساعت آینده با پر شدن مخزن و شبکه و پایداری آب دغدغه‌ها و مشکلات برطرف شده و به صورت کامل شاهد استفاده اهالی از آب سالم و بهداشتی باشیم.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار