قرص‌های لاغری اعتیادآور است

کوهنورد ۲ تابعیتی از مرگ حتمی نجات یافت

موتورسیکلت خارجی قاچاق در مشگین‌شهر از حرکت باز ماند

روستای «پریخان» مشگین‌شهر به عنوان دوستدار کتاب در کشور معرفی شد

ممنوعیت دخالت مدیران در تبلیغات انتخاباتی

مجتمع مس مشگین‌شهر سال آینده وارد مدار تولید می‌شود

شعبه بانک خون بندناف رویان در مشگین‌شهر و پارس‌آباد راه‌اندازی می‌شود

ثبت‌نام نهایی ۴۷۸ نفر داوطلب برای انتخابات مجلس

فعالیت ۳۵۰ نفر در معدن مس مشگین‌شهر

گذشت پای چوبه‌دار در مشگین‌شهر

آغاز رقابت جدی انتخابات مجلس در استان اردبیل با ثبت نام نهایی ۴۷۸ داوطلب

اقدامات صرف انتظامی و پلیسی نمی‌تواند بازدارنده جرایم باشد

کد خبر: 56864 | تاریخ انتشار: 17:10:40 - پنج‌شنبه 21 سپتامبر 2023 | بدون نظر | |

۲۴ هزار دانش‌آموز ابتدایی در اردبیل راهی مدارس شدند

کلام‌الله صفری در حاشیه زنگ شکوفه‌ها اظهار کرد: در سطح کشور یک میلیون و ۷۰۰ هزار دانش‌آموز اول ابتدایی و در استان اردبیل نیز ۲۴ هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز ابتدایی و پیش دبستانی از امروز راهی مدرسه شدند تا تحصیل خود را آغاز کنند.

وی تصریح کرد: از روز شنبه نیز به صورت رسمی سال تحصیلی آغاز خواهد شد تا دانش‌آموزان بعد از سه ماه تعطیلات تابستانی وارد فضای تعلیم و تربیت شوند که امیدواریم با همراهی والدین دانش‌آموزان فضای با نشاطی را در مدارس برای تحصیل آنها فراهم کنیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: بعد از سپری شدن ایام کرونا که بیشترین ضربه را به نظام تعلیم و تربیت زد، ما در سال تحصیلی جدید تلاش خواهیم کرد تا با همراهی اولیای دانش‌آموزان به تعالی آموزشی و تربیتی کمک کرده و برخی از خسارت‌های وارده کرونا را جبران کنیم.

صفری افزود: به هیچ وجه تعطیلی مدارس را به دلایل مختلف در سطح استان شاهد نخواهیم بود بلکه با قوت و قدرت کلاس‌های درس در طول سال تحصیلی دایر خواهد بود و معلمان و دانش‌آموزان در کنار هم فضای سالم و با نشاط تعلیم و تربیت را رقم خواهند زد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: در کنار افزایش سرانه فضای آموزشی به تناسب افتتاح واحدهای آموزشی، سعی خواهیم کرد تا از لحاظ کمی و کیفی مشکلات و دغدغه‌های گذشته را رفع کرده و فضای مناسب و سالم تربیتی را برای نسل‌های آینده مهیا کنیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل بیان کرد: ۱۸ هزار و ۴۰۰ معلم نیز در این ایام با گذراندن دوره‌های آموزشی و تخصصی در رشته‌های مرتبط با خودشان تدریس را انجام می‌دهند که برای جبران بخشی از کمبودها در این بخش، از ظرفیت معلمان در قالب اضافه تدریس استفاده خواهد شد.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار