احمدیان رئیس اداره بهزیستی مشکین شهر : ۲۷۳۸ نفر معلول تحت پوشش داریم

موافقت با شهر شدن آلنی / مرکز دهستان مشگین شرقی به روستای بیجق تغییر یافت

جشنواره توانمندی های عشایر مشکین شهر برگزار شد

مدیریت جهادی که پویایی رابه کشت وصنعت مغان بازگردانده است

وضعیت سد سبلان بلاتکلیف و آزاردهنده است

ضرورتهای گردشگری مشکین شهر

۲۶ درصد از اعتبارات ستاد بازآفرینی شهری استان به شهرستان مشگین شهر اختصاص یافته است

گره کور در انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه مشگین شهر

الهام بخش تمام نوشته هایم مشکین شهر است

آماده خرید امتیاز تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز هستیم

مشگین توریستی چالش ها و فرصت ها

قارداشعلی هزارتکه عشق

کد خبر: 27004 | تاریخ انتشار: ۲۱:۲۷:۵۱ - شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۷ | بدون نظر | |

با حضور استاندار اردبیل :

دومین پل معلق مشکین شهر افتتاح شد

با حضور مسئولان استانی و شهرستانی و همزمان با هفته دولت پل معلق چوبی مشگین‌شهر واقع در مجموعه گردشگری پل معلق به بهره‌برداری رسید و حضور گردشگران نیز در مراسم افتتاحیه این پل چشم‌گیر بود.

پل چوبی مشگین‌شهر که به پل عروسی نیز معروف شده است به صورت بکر و زیبا ساخته شده و محلی مناسب برای حضور گردشگران داخلی و خارجی است.

این پل در منظره بسیار زیبا که اطرافش پر از درخت است ساخته شده که می‌تواند منطقه‌ای برای گردشگران داخلی و خارجی باشد.

پل چوبی مشگین‌شهر شور و حال خاصی به مشگین‌شهر بخشیده است

جواد قربانی طراح پل چوبی معلق مشگین‌شهر گفت: این پل شور و حال خاصی به منطقه داده و حضورگردشران در منطقه چشم‌گیر است.

وی بیان کرد: پل چوبی با نظارت همه‌جانبه و استاندارد ساخته شده است و طول این پل ۱۰۰ متر بوده و در منطقه‌ای که در کنارش دره و درخت وجود دارد راه‌اندازی شده است.

طراح پل چوبی مشگین‌شهر بیان کرد: ایجاد سازه‌های خاص اولویت اساسی ما است و در این زمینه اقدامات خوبی انجام یافته و توانسته‌ایم در این مدت پروژه‌های خوبی را راه‌اندازی کنیم.

وی اظهار کرد: خدمات دهی مناسب به گردشگران برای ما حائز اهمیت است تا بتوانیم رضایت گردشگران را به دست آرویم.

قربانی افزود: در حال حاضر پل چوبی آماده استقبال از گردشران داخلی و خارجی است و بی‌شک گردشگران می‌توانند در کنار خانواده‌هایشان خاطرات خوبی را پشت سر بگذارند.

توسعه مجموعه‌های گردشگری پل معلق مشگین‌شهر اولویت اساسی باشد

استاندار اردبیل گفت: هم‌اکنون با راه‌اندازی پل معلق مشگین‌شهر تحول عظیمی در بخش گردشگری منطقه به وجود آمده است

اکبر بهنامجو با اشاره به این که از مسئولان انتظار می‌رود بخش‌های گردشگری خاص و بکر را در این مجموعه راه‌اندازی کنند بیان کرد: در این راستا اقدامات خوبی انجام یافته که بی‌شک راه‌اندازی مجموعه‌های دیگر می‌تواند گام بزرگی در جذب گردشگران داشته باشد.

وی از راه‌اندازی پل چوبی در این مجموعه گفت: این پل نیزمی‌تواند در جذب گردشگران حائز اهمیت باشد و از بانیان این پروژه قدردانی می‌کنم.

وی تصریح کرد: گردشگری مولفه پیشرفت مشگین‌شهر است و راه‌اندازی پروژه‌های گردشگری مهم است و در منطقه می تواند موثر باشد و در  پویایی و اشتغال منطقه نقش‌آفرینی کند.

حمایت از بخش خصوصی توسعه گردشگری را به دنبال دارد

نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس گفت: حمایت از بخش خصوصی اولویت اساسی برای توسعه گردشگری مشگین‌شهر است که خوشبختانه در این حوزه با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی برنامه‌های مناسبی تدوین شده است.

ولی ملکی افزود: مشگین‌شهر ظرفیتهای خوبی در بخش‌های مختلف دارد و هم‌اکنون به قطب گردشگری تبدیل شده و همه‌ ساله میلیونها گردشگر داخلی و خارجی دارد.

وی اظهار کرد: ما انتظار داریم در این مجموعه شاهد راه‌اندازی پروژه‌های جدید باشیم که راه‌اندازی پل چوبی یک پیشنهاد مناسب در این زمینه بود.

نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس گفت: امروزه حضور گردشگران و فراهم کردن زیرساخت‌های لازم در این زمینه حائز اهمیت است و در این زمینه برنامه‌های مناسبی تدوین شده و باید این اقدامات دوچندان شود.

ملکی حضور گردشگران داخلی و خارجی را چشمگیر عنوان کرد و بیان کرد: مشگین‌شهر دارای مجموعه‌های تاریخی، فرهنگی و آبگرم‌های معدنی است که گردشگران را جلب می‌کند.

رضایت گردشگران در مشگین‌شهر اولویت اساسی مجموعه پل معلق است

مدیرعامل پل معلق مشگین‌شهر گفت: رضایت گردشگران داخلی و خارجی اولویت اساسی این مجموعه است که تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا رضایت همه‌جانبه گردشگران را فراه کنیم.

حسین عباسی‌نیا افزود: مجموعه گردشگری پل معلق آماده خدمات رسانی به گردشگران است و خدمات‌رسانی به شکل ویژه انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: خوشبختانه امسال پروژه‌های خوبی در این مجموعه به بهره‌برداری رسید که می توان به بگ جامپ، فود کورت و پل چوبی اشاره کرد که در کم‌ترین زمان ممکن به دست مهندسان بومی منطقه ساخته شده است.

مدیرعامل پل معلق مشگین‌شهر از برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی پروژه‌های خاص در این مجموعه خبر داد و بیان کرد: بی‌شک پروژه‌های بکری در این مجموعه ایجاد می‌شود که نقش اساسی در توسعه گردشگری خواهد داشت.

وی از برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی و شاد اجتماعی خبر داد و بیان کرد: همزمان با عید غدیرخم برنامه‌های مناسبی در این مجموعه برگزار می‌شود.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار