احمدیان رئیس اداره بهزیستی مشکین شهر : ۲۷۳۸ نفر معلول تحت پوشش داریم

موافقت با شهر شدن آلنی / مرکز دهستان مشگین شرقی به روستای بیجق تغییر یافت

جشنواره توانمندی های عشایر مشکین شهر برگزار شد

مدیریت جهادی که پویایی رابه کشت وصنعت مغان بازگردانده است

وضعیت سد سبلان بلاتکلیف و آزاردهنده است

ضرورتهای گردشگری مشکین شهر

۲۶ درصد از اعتبارات ستاد بازآفرینی شهری استان به شهرستان مشگین شهر اختصاص یافته است

الهام بخش تمام نوشته هایم مشکین شهر است

محرومیت شهرستان مشگین‌شهر در حوزه سلامت 

دستگیری باند کلاهبرداران اینترنتی در مشگین شهر

آماده خرید امتیاز تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز هستیم

مشگین توریستی چالش ها و فرصت ها

کد خبر: 27534 | تاریخ انتشار: ۱۷:۱۹:۰۶ - پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ | بدون نظر | |

یادداشت :

گره کور در انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه مشگین شهر

در این دور انتخابات احتمال حضور چهره های جدید از جمله ولی قاسمی، ابراهیم امامی، مسعود خیرجو، سمیه زائدی و عسگر عطایی وجود دارد که حضور چهرهای جدید می تواند پیش بینی های فعلی تحت تاثیر قرار دهد.

انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه مشگین شهر به گره کوری رسیده است و پیش بینی برنده انتخابات در این حوزه کاری بس دشوار است در این دوره اقایان ولی ملکی، محمود عباس زاده ، یونس اسدی ، بابک رضازاده ، محمد مختاری و احتمالا محمد روحی عیسی لو که حداقل هر کدام یک دور سابقه حضور و شکست در عرصه انتخابات را دارند و به نحوی مزه شکست و تلاش در انتخابات را چشیده اند در یک نگاه ساده به انتخابات مشگین شهر میتوان دریافت که انتخابات در این حوزه به یک گره کور رسیده است.

دکتر ولی ملکی برای بار پنجم وارد عرصه انتخابات میشود که به نماینده ای در سطح ملی تبدیل شده واز حامیان سر سخت خودروسازان بود و همیشه به بحث های کلان در این حوزه میپرداخت ولی ملکی علی رغم داشتن سابقه دو دور نمایندگی مجلس و دو دور شکست هنوز خود را یکی از بخت های راهیابی به بهارستان میداند و بزرگترین تهدید برای دکترملکی حضور ولی قاسمی عضو چندین دوره شورای شهر، معاون فعلی فرماندار مشگین شهر وحامی دکتر ملکی در انتخابات دور قبل به عنوان کاندیدا در انتخابات پیش روست.

یونس اسدی نماینده ادوار هشتم و نهم مجلس که وی نیز برای پنجمین بار هوای کاندیداتوری مجلس را دارد اگر قانون انتخابات تغییراتی داشته باشد بدلایلی شاید بخت کاندیداتوری را از دست بدهد ولی اسدی که در دور قبل نفر چهارم انتخابات شده خود را از بختهای نمایندگی مجلس میداند و بزرگترین تهدید و مانع داخل ستادی برای یونس اسدی احتمال کاندیداتوری ابراهیم امامی فرماندار سابق مشگین شهر ، گرمی وفرماندار فعلی شهرستان نیر است .

محمود عباس زاده که مزه سه بار شکست در انتخابات را در این حوزه چشیده برای بار چهارم به عنوان پایه ثابت انتخابات وارد کاروزار شده و طبق شنیده ها تحرکات انتخاباتی و یارگیری خود را شروع کرده و خود را در صورت موفقیت نماینده ملی و تاثیر گذار میخواند هرچقدر تعداد کاندیدا در این حوزه بیشتر باشد شانس محمودعباس زاده برای رسیدن به مجلس نیز بیشتر میشود و بزرگترین تهدید برای محمود عباس زاده ورود بهرام عباس زاده به انتخابات است .

بابک رضا زاده هم که برای دومین بار قصد کاندیداتوری مجلس را از این حوزه در سر دارد با استدلال های خود وارد این میدان سخت و نفس گیر شده است و این روزها بیشتر در مشگین شهر ظاهر میشود رضازاده در دور قبل هم به جایگاه سوم بسنده کرده بود و حال میخواهد بخت خود را دوباره بیازماید لازم به ذکر است که هیچ چیزی در شرایط دکتر رضازاده تاثیر مثبت یا منفی ندارد وضعیت رضازاده فقط بستگی به الودگی جو وفضای انتخابات دارد.

محمد روحی عیسی لو هم که چهره ای دانشگاهی و علمی است طبق شنیده ها نیم نگاهی به انتخابات پیش رو دارد ولی تنها ضعف دکتر روحی فقط نتیجه در دور اول کاندیداتوری بوده که با توجه به نتیجه حاصله در ان انتخابات همیشه تحت تاثیر ان انتخابات قرار میگیرn.

در این دور انتخابات احتمال حضور چهره های جدید از جمله ولی قاسمی، ابراهیم امامی، مسعود خیرجو، سمیه زائدی و عسگر عطایی وجود دارد که حضور چهرهای جدید می تواند پیش بینی های فعلی تحت تاثیر قرار دهد .

بهنام توکلی

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار