دستگیری برگزارکنندگان نزاع سگها

سکوت یا انکار ۱۶ سال خدمت ؟!

خنجر سمی برگلوی سلطان؛دست اندازی به عروس کوه های ایران به بهانه توسعه گردشگری

کمبربند طلایی ؛ توسعه یا تخریب

تنهایی ساوالان

نباید سیاست بازی را با سیاست گذاری یکی بدانیم /باید ناز سرمایه گذار را کشید

تاسیس شعبه جهاد دانشگاهی در شهرستان مشکین شهر

افزایش آگاهی خانواده‌ها لازمه حل آسیب‌های اجتماعی است

کشف بیش از یک تن مواد مخدر در اردبیل طی ۴ ماهه امسال

افزایش ۱۲ درصدی اعتبارات مشگین‌شهر

افتتاح ۳ فضای آموزشی جدید در سال ۹۹ / تعداد ۲۳ واحد آموزشی فرسوده شهری داریم

مشارکت ۶۵ درصدی مردم مشکین شهر در انتخابات + لیست آرا

کد خبر: 27840 | تاریخ انتشار: 17:03:24 - سه‌شنبه 7 مرداد 1399 | بدون نظر | |

فرماندار مشگین‌شهر:

افزایش بیماران کرونایی در مشگین‌شهر نگران کننده است

ایلقار نیوز:  اکبر صمدی فرماندار شهرستان مشگین شهر  در بازدید از عملیات ضدعفونی معابر شهری در مشگین شهر عنوان کرد: با توجه معابر و خیابان‌های سطح شهر جهت کنترل ویروس کرونا در حال گندزدایی و ضدعفونی است اما بی تفاوتی مردم و ساده انگاری آنان در مقابله با بیماری کرونا همچنان بر افزایش آمار مبتلایان در این شهرستان دامن خواهد زد.

وی با بیان اینکه افزایش تعداد بیماران بستری در بیمارستان ولیعصر مشگین شهر نگران کننده است افزود: مردم جهت کنترل ویروس کرونا با کادر درمان همکاری داشته باشند و به هیچ وجه استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی را فراموش نکنند چرا که تنها با رعایت این دو نکته مهم می‌توانیم این ویروس خطرناک را کنترل کنیم.

فرماندار شهرستان مشگین شهر در ادامه تاکید کرد: در صورت همکاری و احساس مسئولیت همگانی می‌توانیم بر این ویروس منحوس فایق آئیم و نکته مهم دیگر احساس مسئولیت همگانی است تا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی بیش از این شاهد از دست دادن عزیزان خود نباشیم.

در ادامه رحمت انوری آذر شهردار مشگین شهر بر ادامه ضد عفونی و گندزدایی معابر و خیابان‌های سطح شهر تاکید کرد و گفت: در تلاش هستیم با ضد عفونی معابر فضای شهر را عاری از ویروس کرونا کنیم تا شهروندان با خیال راحت و البته با رعایت نکات بهداشتی در سطح شهر تردد کنند.

وی اظهار داشت: از عموم همشهریان در خواست می‌کنیم با اکیپ‌های بهداشتی شهرداری همکاری کنند تا بتوانیم از این شرایط بحرانی و خطرناک با کمترین خسارت عبور کنیم.

شهردار مشگین شهر ادامه داد: مجموعه شهرداری تحت هر شرایطی در کنار مردم خواهد بود و همگام با کادر بهداشت و درمان شهرستان برای ارتقای سطح بهداشت شهرستان مشگین شهر همکاریخواهند کرد

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار