دکتر بابک نونهال

اولین هدف رسانه ارتقا و افزایش اطلاعات و آگاهی مردم است

قرص‌های لاغری اعتیادآور است

کوهنورد ۲ تابعیتی از مرگ حتمی نجات یافت

موتورسیکلت خارجی قاچاق در مشگین‌شهر از حرکت باز ماند

روستای «پریخان» مشگین‌شهر به عنوان دوستدار کتاب در کشور معرفی شد

تجلیل از مدال آوران و پیشکسوتان عرصه وزنه برداری مشگین شهر

ممنوعیت دخالت مدیران در تبلیغات انتخاباتی

مجتمع مس مشگین‌شهر سال آینده وارد مدار تولید می‌شود

شعبه بانک خون بندناف رویان در مشگین‌شهر و پارس‌آباد راه‌اندازی می‌شود

ثبت‌نام نهایی ۴۷۸ نفر داوطلب برای انتخابات مجلس

فعالیت ۳۵۰ نفر در معدن مس مشگین‌شهر

گذشت پای چوبه‌دار در مشگین‌شهر

کد خبر: 43579 | تاریخ انتشار: 10:02:04 - چهارشنبه 28 دسامبر 2022 | بدون نظر | |

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

 رئیس هیات ورزش روستایی و بازی‌های بومی و محلی استان اردبیل گفت: تیم روستای میرک مشگین شهر در مسابقات مینی فوتبال”جام پرچم” آقایان استان اردبیل قهرمان شد.

به گزارش ایرنا، علی تقی‌زاده روز سه شنبه با اعلام این خبر افزود: مرحله شهرستانی مسابقات مینی فوتبال جام پرچم آقایان با شرکت ۳۰۵ تیم در تمامی شهرستان های استان برگزار و چهار تیم از شهرستان های اردبیل، اصلاندوز، انگوت و مشگین شهر به مرحله استانی راه یافتند.

وی اظهار کرد: با حضور چهار تیم مرحله استانی اولین دوره مسابقات مینی فوتبال”جام پرچم” استان اردبیل در ورزشگاه ۶ هزار نفری جهان پهلوان حسین رضازاده اردبیل برگزار شد.

وی بیان کرد: در مرحله نیمه نهایی این رقابت ها تیم روستای آق بلاغ سفلی شهرستان اصلاندوز با غلبه بر تیم روستای محمدتقی شهرستان انگوت در ضربات پنالتی و تیم روستای میرک شهرستان مشگین شهر با شکست دادن تیم شهید قهرمانی روستای جبه دار اردبیل به فینال راه پیدا کردند.

او اضافه کرد: در ادامه تیم روستای محمدتقی شهرستان انگوت با غلبه بر تیم شهید قهرمانی روستای جبه دار اردبیل سوم شد و تیم اردبیل در رتبه چهارم قرار گرفت.

رئیس هیات ورزش روستایی و بازی‌های بومی و محلی استان اردبیل ادامه داد: در فینال نیز تیم روستای میرک شهرستان مشگین شهر بر حریف خود تیم روستای آق بلاغ سفلی شهرستان اصلاندوز پیروز شد و به مقام قهرمانی رسید و تیم اصلاندوز در جایگاه دوم قرار گرفت.

تقی زاده گفت: همچنین در مسابقات مینی فوتبال جام پرچم بانوان استان اردبیل هم که با شرکت ۸۵ تیم از شهرستان های اردبیل، پارس آباد، بیله سوار، اصلاندوز، خلخال، مشگین‌شهر و نمین برگزار شد، تیم‌های پارس آباد، نمین و خلخال به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

وی افزود: تیم روستای میرک شهرستان مشگین شهر در بخش آقایان و تیم پارس آباد در بخش بانوان به عنوان نمایندگان استان اردبیل جهت حضور در مسابقات کشوری به فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی و محلی معرفی خواهند شد.

وی اظهار کرد: از استان اردبیل در اولین دوره مسابقات مینی فوتبال”جام پرچم” در مجموع ۸٠٠ تیم روستایی و عشایری در سامانه جام پرچم ثبت نام کرده بودند که بعد از آمایش و راستی‌آزمایی تیم ها ۳٠۵ تیم در بخش آقایان و ۸۵ تیم در بخش بانوان در شهرستان های مختلف با هم به رقابت پرداختند که در نهایت ۱۲ تیم آقایان و هفت تیم بانوان به مرحله استانی راه یافتند.

او با بیان اینکه مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم در بیشتر روستاها و مناطق عشایرنشین استان برگزار می‌شود، اضافه کرد: استان اردبیل به لحاظ ثبت‌نام در مسابقات کشوری مینی فوتبال جام پرچم ویژه روستاییان و عشایر در بین ۱۲ استان برتر کشور قرار دارد.

به گزارش ایرنا، استان اردبیل دارای ۱۲ شهرستان و یک میلیون و ۲۸۰ هزار نفر جمعیت است و در مجموع هزار و ۸۹۵ روستا و آبادی دارد که از این تعداد ۶۰ روستا تک خانواری و یا فاقد سکنه است.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار