احداث ۲۵۲ سایت جدید ارتباطی در راستای بهبود شرایط پوشش آنتن‌دهی و اینترنت

افزایش آمار مسمومیت با قارچ های سمی

اولین رویداد «صدرا »در دانشگاه آزاد اردبیل برگزار شد

مردان مومن بر سر عهدی که با خدا بسته اند صادقانه ایستادند

تلاش خالصانه رئیسی برآمده از سیره و منش انقلابی بود

یکصدو سی و یکمین شماره دوهفته نامه ایلقار منتشر شد

ابراهیم فهیمی منتخب مردم پارس آباد در دور دوم انتخابات

پل معلق سرعین حضور گردشگران را دو چندان خواهد کرد

نقش آفرینی کانون های مساجد در جبهه فرهنگی بسیار مهم است

دکتر بابک نونهال

دکتر نونهال دادستان مشکین،برای مردم امیدآفرین و برای مجرمان و عناصر مخل نظم و امنیت عمومی رعب آور و وحشت انگیز

لزوم همکاری نهادهای دولتی و بخش خصوصی برای توسعه گردشگری اردبیل

احداث بزرگترین مزرعه پرورش ماهی اردبیل در مشگین شهر

کد خبر: 43579 | تاریخ انتشار: ۶:۳۲:۰۴ - چهارشنبه ۷ دی ۱۴۰۱ | بدون نظر | |

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

 رئیس هیات ورزش روستایی و بازی‌های بومی و محلی استان اردبیل گفت: تیم روستای میرک مشگین شهر در مسابقات مینی فوتبال”جام پرچم” آقایان استان اردبیل قهرمان شد.

به گزارش ایرنا، علی تقی‌زاده روز سه شنبه با اعلام این خبر افزود: مرحله شهرستانی مسابقات مینی فوتبال جام پرچم آقایان با شرکت ۳۰۵ تیم در تمامی شهرستان های استان برگزار و چهار تیم از شهرستان های اردبیل، اصلاندوز، انگوت و مشگین شهر به مرحله استانی راه یافتند.

وی اظهار کرد: با حضور چهار تیم مرحله استانی اولین دوره مسابقات مینی فوتبال”جام پرچم” استان اردبیل در ورزشگاه ۶ هزار نفری جهان پهلوان حسین رضازاده اردبیل برگزار شد.

وی بیان کرد: در مرحله نیمه نهایی این رقابت ها تیم روستای آق بلاغ سفلی شهرستان اصلاندوز با غلبه بر تیم روستای محمدتقی شهرستان انگوت در ضربات پنالتی و تیم روستای میرک شهرستان مشگین شهر با شکست دادن تیم شهید قهرمانی روستای جبه دار اردبیل به فینال راه پیدا کردند.

او اضافه کرد: در ادامه تیم روستای محمدتقی شهرستان انگوت با غلبه بر تیم شهید قهرمانی روستای جبه دار اردبیل سوم شد و تیم اردبیل در رتبه چهارم قرار گرفت.

رئیس هیات ورزش روستایی و بازی‌های بومی و محلی استان اردبیل ادامه داد: در فینال نیز تیم روستای میرک شهرستان مشگین شهر بر حریف خود تیم روستای آق بلاغ سفلی شهرستان اصلاندوز پیروز شد و به مقام قهرمانی رسید و تیم اصلاندوز در جایگاه دوم قرار گرفت.

تقی زاده گفت: همچنین در مسابقات مینی فوتبال جام پرچم بانوان استان اردبیل هم که با شرکت ۸۵ تیم از شهرستان های اردبیل، پارس آباد، بیله سوار، اصلاندوز، خلخال، مشگین‌شهر و نمین برگزار شد، تیم‌های پارس آباد، نمین و خلخال به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

وی افزود: تیم روستای میرک شهرستان مشگین شهر در بخش آقایان و تیم پارس آباد در بخش بانوان به عنوان نمایندگان استان اردبیل جهت حضور در مسابقات کشوری به فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی و محلی معرفی خواهند شد.

وی اظهار کرد: از استان اردبیل در اولین دوره مسابقات مینی فوتبال”جام پرچم” در مجموع ۸٠٠ تیم روستایی و عشایری در سامانه جام پرچم ثبت نام کرده بودند که بعد از آمایش و راستی‌آزمایی تیم ها ۳٠۵ تیم در بخش آقایان و ۸۵ تیم در بخش بانوان در شهرستان های مختلف با هم به رقابت پرداختند که در نهایت ۱۲ تیم آقایان و هفت تیم بانوان به مرحله استانی راه یافتند.

او با بیان اینکه مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم در بیشتر روستاها و مناطق عشایرنشین استان برگزار می‌شود، اضافه کرد: استان اردبیل به لحاظ ثبت‌نام در مسابقات کشوری مینی فوتبال جام پرچم ویژه روستاییان و عشایر در بین ۱۲ استان برتر کشور قرار دارد.

به گزارش ایرنا، استان اردبیل دارای ۱۲ شهرستان و یک میلیون و ۲۸۰ هزار نفر جمعیت است و در مجموع هزار و ۸۹۵ روستا و آبادی دارد که از این تعداد ۶۰ روستا تک خانواری و یا فاقد سکنه است.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار