مردم و انتخابات؛ از ضرورت در مشارکت  تا تبلور مردم‌سالاری دینی

۵۰ عنوان برنامه ورزشی به مناسبت دهه فجر در مشگین‌شهر

دکتر بابک نونهال

اولین هدف رسانه ارتقا و افزایش اطلاعات و آگاهی مردم است

از سرمایه گذاران واقعی حمایت می کنیم

پایداری آب مشگین‌شهر اولویت وزارت نیرو است

آخرین رمق های بیمارستان مشکین شهر

جایگاه مشکین شهر در صنعت گردشگری

دستفروشان و طرح ساماندهی آنها

دادستان مشکین شهر

یکصدوپانزدهمین شماره دوهفته نامه ایلقار منتشر شد

شهردار مشگین شهر از تحویل اولین محموله طرح مانیتورینگ و کنترل هوشمند ترافیک خبرداد

هتاکان به حیثیت و تشویش اذهان عمومی در مشگین‌شهر دستگیر شدند

 سمفونی شگفت‌انگیز شب و شیدایی

کد خبر: 60616 | تاریخ انتشار: 16:15:46 - چهارشنبه 1 نوامبر 2023 | بدون نظر | |

به همت هیئت وزنه برداری:

تجلیل از مدال آوران و پیشکسوتان عرصه وزنه برداری مشگین شهر

💢به گزارش روابط عمومی هئیت وزنه برداری شهرستان مشگین شهر از مدل آوران،مربیان و پیشکسوتان وزنه برداری این شهرستان تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم که با عنوان یاد بود زنده یادان غلامرضا دولت آبادی و یاسر دادوند برگزار شد از خانواده این عزیزان نیز تجلیل شد.

⭕️شهرام محمدی فرماندار مشگین شهر در این مراسم اظهار داشت:اگر ورزش وزنه برداری،از رشته های ورزشی شاخص استان است تالار و ویترین وزنه برداری استان،شهرستان مشگین شهر است.

وی افزود : بی توجهی به ورزش در حوزه های مختلف که از مرکز به مشگین شهر شده است.غفلت،بی توجهی و عدم شناخت استعداد ها در این شهرستان موجب فرصت سوزی در این شهرستان شده است.

محمدی گفت : درگیر حواشی فرصت سوز شدن در این شهرستان موجب از دست رفتن فرصت ها شده است و برنامه ما دوری از حواشی است تا با آن به پیشرفت شهرستان در عرصه های مختلف تلاش نماییم.

شهرام محمدی تصریح کرد : در جریان سفر مدیرعامل بنیاد علوی به شهرستان مشگین شهر تجهیز سالن وزنه برداری را به عهده آن گماردیم برآورد لازم صورت گرفت.از رئیس اداره ورزش و جوانان به جد خواستاریم تا پیگیر موضوع باشند تا به میمنت افتخارآفرینی جوانان ورزشکار مشگین شهری تجهیز این سالن انجام شود و از محل اعتبارات شهرستان نیز در سال های آینده حتماً در راستای توسعه و پیشبرد اهداف ورزش شهرستان مبالغ قابل توجهی را اختصاص خواهیم داد ضمن اینکه با آقای انوشیروانی نیز در راستای توسعه ورزش وزنه برداری شهرستان مشگین شهر نیز صحبت هایی را انجام داده ایم و انشالله برای احواث تالار وزنه برداری مشگین شهر اقدام خواهیم کرد.

 وی با اشاره به نقش ورزش در پیشگیری  از آسیب های اجتماعی  گفت : اگر ورزش را تقویت نماییم و جوانان را به سمت ورزش سوق دهیم مطمعناً دیگر نیازی به تشکیل کارگرو های مبارزه با مواد مخدر و جرم نخواهیم داشت ورزش یک اهرم بازدارنده در جامعه است.از همه ورزشکاران،مربیان پیشکسوتان و کسانی که وقت خود را در عرصه ورزش و توسعه آن صرف مینمایند تشکر و قدردانی می نماییم

 سیامک بیگ زاده رئیس هئیت وزنه برداری مشگین شهر در این مراسم گفت:سعی مان بر آن شده با همکاری پیشکسوتان و مربیان با استعداد یابی از مدارس و جوانان علاقمند به این رشته ورزشی در رونق و توسعه این ورزش ریشه دار در شهرستان تلاش نماییم.

⭕️عباسی سرپرست هئیت وزنه برداری استان اردبیل در این مراسم گفت: برای پیشرفت و توسعه ورزشکاران این عرصه تلاش های بسیاری انجام میگیرد.از تمامی عواملی که در توسعه،رشد و پیشرفت این ورزشکاران از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند نهایت تقدیر و تشکر را  دارم.

شهرستان مشگین شهر در رشته وزنه برداری حرف اول را در استان می زند.یکی از بازوان اصلی این رشته در استان،شهرستان مشگین شهر است.

قهرمانان نامی از قبیل مرحوم یاسر دادوند،مرحوم غلامرضا دولت آبادی،شهروز قربانی،حامد ابراهیمی و دیگر قهرمانان نظیر اقای  امیر محمد سلیمانی که اخیراً  به مدال طلا دست یافت از سرمایه های انسانی وزنه برداری مشگین شهر هستند

استان اردبیل رشته وزنه برداری ورزشی ریشه دار و قهرمان پرور است که نگاه ویژه مسئولین را طلب می نمایید که جای دارد از حمایت های فرماندار محترم مشگین شهر دکتر محمدی در این زمینه تشکر و قدر دانی نماییم

          عکس و گزارش : حمید نجف اوغلی خیاوی

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار