افزایش آمار مسمومیت با قارچ های سمی

مردان مومن بر سر عهدی که با خدا بسته اند صادقانه ایستادند

ابراهیم فهیمی منتخب مردم پارس آباد در دور دوم انتخابات

دکتر بابک نونهال

دکتر نونهال دادستان مشکین،برای مردم امیدآفرین و برای مجرمان و عناصر مخل نظم و امنیت عمومی رعب آور و وحشت انگیز

احداث بزرگترین مزرعه پرورش ماهی اردبیل در مشگین شهر

دولت سیزدهم کشور را به ریل حکمرانی مردمی تغییر داد

حساب ۱۰۰ امام منطبق بر ایدئولوژی انقلاب است

 ۲۴۰ پروژه سال گذشته در روستاهای استان اردبیل اجرایی شد

سرنوشت تلخ سه جوان مشکین شهری

سه جوان مفقود شده

پیدا شدن اجساد سه جوان مفقود شده درییلاقات سامانلو

شعار سال ۱۴۰۳ یک فرصت بی نظیر برای همه مردم ایران است

بازداشت کارشناس رسمی دادگستری حین دریافت رشوه در مشگین شهر

کد خبر: 60616 | تاریخ انتشار: ۱۲:۴۵:۴۶ - چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۲ | بدون نظر | |

به همت هیئت وزنه برداری:

تجلیل از مدال آوران و پیشکسوتان عرصه وزنه برداری مشگین شهر

💢به گزارش روابط عمومی هئیت وزنه برداری شهرستان مشگین شهر از مدل آوران،مربیان و پیشکسوتان وزنه برداری این شهرستان تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم که با عنوان یاد بود زنده یادان غلامرضا دولت آبادی و یاسر دادوند برگزار شد از خانواده این عزیزان نیز تجلیل شد.

⭕️شهرام محمدی فرماندار مشگین شهر در این مراسم اظهار داشت:اگر ورزش وزنه برداری،از رشته های ورزشی شاخص استان است تالار و ویترین وزنه برداری استان،شهرستان مشگین شهر است.

وی افزود : بی توجهی به ورزش در حوزه های مختلف که از مرکز به مشگین شهر شده است.غفلت،بی توجهی و عدم شناخت استعداد ها در این شهرستان موجب فرصت سوزی در این شهرستان شده است.

محمدی گفت : درگیر حواشی فرصت سوز شدن در این شهرستان موجب از دست رفتن فرصت ها شده است و برنامه ما دوری از حواشی است تا با آن به پیشرفت شهرستان در عرصه های مختلف تلاش نماییم.

شهرام محمدی تصریح کرد : در جریان سفر مدیرعامل بنیاد علوی به شهرستان مشگین شهر تجهیز سالن وزنه برداری را به عهده آن گماردیم برآورد لازم صورت گرفت.از رئیس اداره ورزش و جوانان به جد خواستاریم تا پیگیر موضوع باشند تا به میمنت افتخارآفرینی جوانان ورزشکار مشگین شهری تجهیز این سالن انجام شود و از محل اعتبارات شهرستان نیز در سال های آینده حتماً در راستای توسعه و پیشبرد اهداف ورزش شهرستان مبالغ قابل توجهی را اختصاص خواهیم داد ضمن اینکه با آقای انوشیروانی نیز در راستای توسعه ورزش وزنه برداری شهرستان مشگین شهر نیز صحبت هایی را انجام داده ایم و انشالله برای احواث تالار وزنه برداری مشگین شهر اقدام خواهیم کرد.

 وی با اشاره به نقش ورزش در پیشگیری  از آسیب های اجتماعی  گفت : اگر ورزش را تقویت نماییم و جوانان را به سمت ورزش سوق دهیم مطمعناً دیگر نیازی به تشکیل کارگرو های مبارزه با مواد مخدر و جرم نخواهیم داشت ورزش یک اهرم بازدارنده در جامعه است.از همه ورزشکاران،مربیان پیشکسوتان و کسانی که وقت خود را در عرصه ورزش و توسعه آن صرف مینمایند تشکر و قدردانی می نماییم

 سیامک بیگ زاده رئیس هئیت وزنه برداری مشگین شهر در این مراسم گفت:سعی مان بر آن شده با همکاری پیشکسوتان و مربیان با استعداد یابی از مدارس و جوانان علاقمند به این رشته ورزشی در رونق و توسعه این ورزش ریشه دار در شهرستان تلاش نماییم.

⭕️عباسی سرپرست هئیت وزنه برداری استان اردبیل در این مراسم گفت: برای پیشرفت و توسعه ورزشکاران این عرصه تلاش های بسیاری انجام میگیرد.از تمامی عواملی که در توسعه،رشد و پیشرفت این ورزشکاران از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند نهایت تقدیر و تشکر را  دارم.

شهرستان مشگین شهر در رشته وزنه برداری حرف اول را در استان می زند.یکی از بازوان اصلی این رشته در استان،شهرستان مشگین شهر است.

قهرمانان نامی از قبیل مرحوم یاسر دادوند،مرحوم غلامرضا دولت آبادی،شهروز قربانی،حامد ابراهیمی و دیگر قهرمانان نظیر اقای  امیر محمد سلیمانی که اخیراً  به مدال طلا دست یافت از سرمایه های انسانی وزنه برداری مشگین شهر هستند

استان اردبیل رشته وزنه برداری ورزشی ریشه دار و قهرمان پرور است که نگاه ویژه مسئولین را طلب می نمایید که جای دارد از حمایت های فرماندار محترم مشگین شهر دکتر محمدی در این زمینه تشکر و قدر دانی نماییم

          عکس و گزارش : حمید نجف اوغلی خیاوی

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار