احمدیان رئیس اداره بهزیستی مشکین شهر : ۲۷۳۸ نفر معلول تحت پوشش داریم

موافقت با شهر شدن آلنی / مرکز دهستان مشگین شرقی به روستای بیجق تغییر یافت

جشنواره توانمندی های عشایر مشکین شهر برگزار شد

مدیریت جهادی که پویایی رابه کشت وصنعت مغان بازگردانده است

وضعیت سد سبلان بلاتکلیف و آزاردهنده است

ضرورتهای گردشگری مشکین شهر

۲۶ درصد از اعتبارات ستاد بازآفرینی شهری استان به شهرستان مشگین شهر اختصاص یافته است

گره کور در انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه مشگین شهر

الهام بخش تمام نوشته هایم مشکین شهر است

آماده خرید امتیاز تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز هستیم

مشگین توریستی چالش ها و فرصت ها

قارداشعلی هزارتکه عشق

کد خبر: 27380 | تاریخ انتشار: ۲۲:۳۶:۴۱ - سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ | بدون نظر | |

🔻 رحمت انوری آذر، شهردار مشگین شهر:

متاسفانه عده ای در فضای مجازی نادانسته و جناحی به قضیه نگاه می کنند

آنچه در نشست امروز شهردار و اعضای شورا با خبرنگاران مطرح شد:

🔻 رحمت انوری آذر، شهردار مشگین شهر:

▫️ بنده با سه شورا (شورای سابق مشگین شهر، شورای پارس آباد و شورای فعلی مشگین شهر) کار کرده ام. قاطعانه اعلام میکنم که شورای فعلی مشگین شهر، تنها شورایی است که با دید فنی و واقع بینانه به مسائل نگاه و نسبت به حل آنها اقدام میکند.▫️ درمورد بحث انتقال ترمینال و کارگاه های غیرمزاحم و مسئله هتل و تبدیل آن به هتل بیمارستان، متاسفانه عده ای در فضای مجازی نادانسته و جناحی به قضیه نگاه کرده و منافع خود را بر منافع شهر که در دراز مدت به دست خواهد آمد، ترجیح دادند.
▫️ از سال ۹۸، کلیه برنامه های فرهنگی و اجرای برنامه های مختلف در جهت افرایش نشاط اجتماعی مردم شریف مشگین شهر، با همکاری و مشارکت مستقیم مجموعه گردشگری پل معلق اجرا خواهد شد. در این مورد یک تقویم فرهنگی با نظر امام جمعه محترم، فرماندار دلسوز شهرستان و سایر نهادها درحال تدوین است که با توجه به آن تقویم، برنامه ها را اجرا خواهیم کرد.
▫️ با هنرستان کلانتری به توافق رسیده ایم که برخی از المان های شهر و تابلوهای راهنمای شهری را با تجهیزات آن هنرستان و به دست هنرآموزان بومی مشگین شهر با تهیه مواد اولیه و پرداخت دستمزد طراحی و تولید نماییم.
▫️ درمورد نورپردازی شهر، ۵ کیلومتر چراغ دکوراتیو تامین و نصب خواهد شد. سعی ما بر این است که نورپردازی تزئینی معابر افزایش یابد.
▫️ کمربندی سایپا تا ورغول درختکاری خواهد شد و نگهداری آنها برعهده شهرداری خواهد بود.
▫️ بنا به درخواست مردم، سگ گشی را در دو ایام (شهریور و مهر – اسفند و فروردین) ممنوع اعلام می کنیم. هرچند طی این ایام نیز با رعایت موازین بهداشتی اقدام به زنده گیری سگ های بیمار و ناقل بیماری خواهیم نمود.

🔸 باقر فرامرزی، عضو شورا:
▫️ نگهداری و توسعه فضای سبز، مستلزم تامین اعتبار و صرف هزینه است.
▫️ قبول داریم که گیاهان و درختان فضای سبز میبایست متناسب و سازگار با محیط و شرایط آب و هوایی منطقه انتخاب و خریداری شود اما این کار نیازمند صرف هزینه های بالا است که متاسفانه محل تامین این هزینه ها مشخص نیست.

🔹 سمیه زایدی، عضو شورا:
▫️ درمورد حفاظت و نگهداری پارک جنگلی تا محدوده ای که مربوط به شهرداری است، تا حد قابل قبولی درحال انجام است. متاسفانه آن طرف رودخانه که در حیطه جهاد کشاورزی است، به حال خود رها شده و شاهد قطع درختان آن طرف رودخانه هستیم.
▫️ ار زحمات مهندس باقر فرامرزی تشکر میکنم اما برخلاف پارسال که کل هزینه ها صرف گل کاری شده بود تا اکنون شاهد از بین رفتن آنها باشیم، امسال تمرکزمان بر بوته کاری خواهید بود و به مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان اقدام به خرید بوته و بخش کمی گل و گیاه کرده ایم. البته این بوته ها در بلند مدت زیبایی خود را نشان خواهند داد و شاید به زمان شورای ما نرسد!
▫️ مصوب شده است که سه پارک به صورت اجاره واگذار شود. این اتفاق باعث حفظ و نگهداری و همچنین توسعه پارکها خواهد شد.
▫️ درمورد پیاده راه خیابان امام، از عموم شهروندان خواهش میکنیم نسبت به اجرای این پروژه همکاری و همفکری نمایند. در آینده ای نزدیک جزئیات این طرح به اطلاع مردم خواهد رسید.

♦️ فریدون محمدی، عضو شورا:
▫️ درمورد “پیاده راه” خیابان امام، به مردم وعده داده ام که همچنان می توانند با “خودرو” روی سنگ فرش این مسیر تردد کنند و شهروندان نباید در این مورد نگران باشند.
▫️ در بحث برون سپاری با مشکل مواجه هستیم و انتظار داریم با درایتی که شهردار به خرج خواهند داد، این مشکلات را پشت سر بگذاریم.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار