احمدیان رئیس اداره بهزیستی مشکین شهر : ۲۷۳۸ نفر معلول تحت پوشش داریم

موافقت با شهر شدن آلنی / مرکز دهستان مشگین شرقی به روستای بیجق تغییر یافت

جشنواره توانمندی های عشایر مشکین شهر برگزار شد

مدیریت جهادی که پویایی رابه کشت وصنعت مغان بازگردانده است

وضعیت سد سبلان بلاتکلیف و آزاردهنده است

ضرورتهای گردشگری مشکین شهر

۲۶ درصد از اعتبارات ستاد بازآفرینی شهری استان به شهرستان مشگین شهر اختصاص یافته است

گره کور در انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه مشگین شهر

الهام بخش تمام نوشته هایم مشکین شهر است

محرومیت شهرستان مشگین‌شهر در حوزه سلامت 

دستگیری باند کلاهبرداران اینترنتی در مشگین شهر

آماده خرید امتیاز تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز هستیم

کد خبر: 27469 | تاریخ انتشار: ۲۱:۱۳:۳۱ - چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱ نظر | |

شهردار مشکین شهر:

�شهردار مشکین شهر: افراد رادیکالی که برطبل خالی می کوبند با مردم شفاف باشند

شهردار مشگین شهر در نشست خبری با اشاره به برنامه های پیش رو به تشریح اقدامات سه ماهه انجام گرفته در شهرداری مشکین شهر پرداخت

🔰ساماندهی وضعیت حقوق پرسنل شهرداری اولین و مهمترین کاری بود که بنده در بدو ورود خودم به شهرداری کردم، زیرا تا زمانی که پرسنل شهرداری دغدغه حقوق و معیشت دارند نمی توان انتظار خدمت رسانی شایسته را داشت.

🔰برخی افراد معلوم الحال که حرکات رادیکالی دارند و به خاطر اهداف سیاسی اقدام به آمارسازی می کنند بهتر است با مردم شفاف باشند زیرا برای یک مدت کوتاه می توانند پشت دروغ خودشان پنهان شوند.

🔰در دوماهه منتهی به سال ۹۸ که بنده سکاندار شهرداری بودم میزان کل درآمد شهرداری حدود ۹ میلیارد تومان بود که تنها ۲ میلیارد آن از محل ماده ۳۸ و ۳۹ بود و ۷ میلیارد بقیه از محل عوارض و درآمدهای مردمی بود در حالی که در همان ۲ ماه منتهی به سال۹۷ ودر زمان شهردار سابق میزان درآمد ۹ میلیارد بود که ۶ میلیارد از محل ماده ۳۸ و ۳۹ و فروش املاک شهرداری بود و در واقع ۳ میلیارد از محل عوارض و درآمدهای مردمی، حال مردم مقایسه کنند چه کسی درآمدزایی داشته؟ در شرایطی که بودجه های دولتی به سمت صفر میل می کند.

🔰افراد رادیکالی که برطبل خالی می کوبند و آمارسازی می کنند بهتر است با مردم شفاف باشند، از سال گذشته نه تنها ۱ کیلو قیر نمانده بود بلکه ۱۳۰ تن قیر آموزش و پرورش نیز توسط شهردار وقت در حاشیه شهرمصرف شده بود و در واقع بنده میراث دار حدود ۱ میلیارد بدهی شهردار سابق تنها در زمینه آسفالت به آموزش و پرورش هستم که باید امسال پرداخت کنم.

🔰امسال برنامه ریزی ما برای آسفالت حدود ۱۰۰۰ تن قیر می باشد که به تناوب خریداری و یا از محل بازآفرینی شهری تهیه و در محل های مورد نیاز استفاده می شود که انشاالله وضعیت معابر شهری تا حدودی بهبود خواهد یافت.

🔰یکی از بزرگترین معضلات ما قراردادهای منعقد شده در سال ۹۶ و ۹۷ است که متاسفانه اجرایی نشده و امروز ما رو دچار مشکل کرده چون شهردار وقت پیگیر نبوده حالا بایستی جوابگوی پیمانکاران و تعهدات شهرداری باشیم که در حال رایزنی برای برطرف نمودن مسائل پیش آمده هستیم.

🔰 متاسفانه مرکز شهر به عنوان ویترین اصلی شهر وضعیت بسیار نامطلوبی دارد و در کنار رسیدگی به حاشیه شهر برنامه ویژه ای برای ساماندهی و زیباسازی مرکز شهر خواهیم داشت.

🔰 وصول مطالبات شهرداری از برخی ادارات و نهادها از جمله برنامه های اصلی ماست که سالیان سال است بلاتکلیف باقی مانده به عنوان نمونه مبلغ دو و نیم میلیارد تومان از آب و فاضلاب بخاطر مجوز حفاری فاضلاب طلب داریم که هنوز پرداخت نشده است.

🔰 پیاده راه مابین میدان آزادی و میدان امام از جمله طرح هایی است که در قالب طرح بازآفرینی شهری اجرا خواهد شد و اجرای سنگ فرش این مسیر به معنای ممانعت از تردد خودروها نخواهد بود و زیباسازی مسیر از جمله اهداف اصلی می باشد.

🔰هزینه جاری شهرداری با حقوق پرسنل در ماه حدود ۲ میلیارد تومان می باشد پس بودجه ۳۴ میلیارد تومانی پیشنهاد شده به سختی می تواند پاسخگوی فعالیت های شهرداری باشد و در خصوص تحقق این بودجه باید تمام سیستم شورا و شهرداری با همکاری حرکت کنند نه اینکه آیه یاس بخوانند و فرافکنی کنند.

🔰 سال ۹۸ بطور قطع و یقین سال خوبی خواهد بود زیرا طرح جامع شهر بعد از چندین سال بلاتکلیفی در حال نهایی شدن می باشد و برنامه های ویژه ای برای درآمدهای پایدار شهرداری داریم که احداث دریاچه مصنوعی از جمله این طرح ها می باشد.

🔰 فعایت های خاموش که شاید به چشم نیایند اما از جمله معضلات اصلی شهری در طی سالیان اخیر بودند در کنار فعالیت های دیگر در حال اجرا هستند از جمله ساماندهی وضعیت نامناسب محل دفن زباله که همکاری ریاست محترم اداره راه جناب آقای فرج پور در این راستا قابل تقدیر است.

🔰 در بخش ساماندهی امور داخلی شهرداری و تکریم ارباب رجوع کاملا جدی هستم و با متخلفین برخورد قاطع صورت می گیرد برای نمونه دو نفر از اکیپ پلیس ساختمان که تخلف و تبانی کرده بودند شناسی و فعلا معلق هستند تا تکلیفشان روشن شود.

🔰 در خصوص ورودی پارک جنگلی از مسیر قره درویش که شاهد جوسازی هایی از سوی عده ای بودیم همه چیز کاملا روشن و قانونی است، بنده نیز همانند همه همشهریان تابع قانون هستم در زمین مذکور شریک هستم که زمینی با کاربری مسکونی می باشد و این کاربری مربوط به زمان مسئولیت بنده نیز نمی باشد، هیچ کس فراتر از قانون نیست.

🔰 هیچ استخدامی در سیستم شهرداری وجود ندارد، این جنجال های برخی افراد معلوم الحال گل آلود کردن آب و سنگ اندازی می باشد (مهندس انوری در خصوص استخدام یکی از اعضای شورای شهر در شهرداری با شوخی و مزاح پاسخ روشنی ندادند).

🔰 در پایان اعلام می کنم شهر را شهروند می سازد، شهردار عاملی است برای ساماندهی امور و برنامه ریزی برای  مدیریت صحیح سیستم و کارکنان، بدون همکاری همه جانبه مردم نمی توان به ساخت یک شهر ایده آل امیدوار بود.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۱ ديدگاه مطلب براي " �شهردار مشکین شهر: افراد رادیکالی که برطبل خالی می کوبند با مردم شفاف باشند " ارسال شده است.

  1. احمدیان گفت:

    لطفا دکه ورودی پارک سبلان را بردارید

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار