احمدیان رئیس اداره بهزیستی مشکین شهر : ۲۷۳۸ نفر معلول تحت پوشش داریم

موافقت با شهر شدن آلنی / مرکز دهستان مشگین شرقی به روستای بیجق تغییر یافت

جشنواره توانمندی های عشایر مشکین شهر برگزار شد

مدیریت جهادی که پویایی رابه کشت وصنعت مغان بازگردانده است

وضعیت سد سبلان بلاتکلیف و آزاردهنده است

ضرورتهای گردشگری مشکین شهر

۲۶ درصد از اعتبارات ستاد بازآفرینی شهری استان به شهرستان مشگین شهر اختصاص یافته است

گره کور در انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه مشگین شهر

الهام بخش تمام نوشته هایم مشکین شهر است

محرومیت شهرستان مشگین‌شهر در حوزه سلامت 

دستگیری باند کلاهبرداران اینترنتی در مشگین شهر

آماده خرید امتیاز تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز هستیم

کد خبر: 27486 | تاریخ انتشار: ۱۸:۱۹:۱۴ - شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ | بدون نظر | |

 دکتر ملکی در مراسم بزرگداشت روز معلم:

معلمی که هزینه درمان ندارد نباید انتظار آموزش باکیفیت داشت

دکتر ملکی نماینده مردم مشکین شهر در مجلس  در مراسم بزرگداشت روز معلم گفت : معلمان قلب تپنده فرهنگ و آموزش جامعه هستند و هیچ جامعه ای پیشرفت نمی کند مگر آنکه آموزش و پرورش در آن جامعه در جایگاه واقعی خود قرار بگیرد.

وی تصریح کرد : هراندازه در بزرگداشت مقام معلم صحبت بکنیم بازهم حق مطلب ادا نمی شود و تنها می توان در مقابل این همه عظمت و بزرگی سرتعظیم فرود آورد زیرا معلمی شغل انبیاست.

ملکی افزود : تورم افسارگسیخته از یکسو و پایین بودن حقوق و مزایای کارمندان، بخصوص معلمین عزیز از سوی دیگر باعث شده تا این عزیزان با مشکلات فراوان مواجه باشند که در مجلس به جد پیگیر رفع مشکلات این بزرگواران هستیم زیرا تا زمانی که عزت و مقام معلمین یک جامعه حفظ نشود نمی توان به پیشرفت آن جامعه امیدوار بود.

نماینده مردم مشکین شهر گفت : سقوط آموزش و پرورش برابر است با سقوط یک ملت به عبارت بهتر اختصاص اعتبارات ویژه در زمینه آموزش و پرورش نه تنها هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری بلند مدت می باشد.

وی گفت : آیا از معلم عزیزی که در هزینه درمان دندان های خود و خانواده اش مانده می توان انتظار داشت آموزش را با بالاترین کیفیت ارائه دهد؟ معلم بزرگواری که برای تامین معاش خانواده خود مجبور است در سه شیفت کار کند به هیچ وجه نخواهد تنوانست تعلیم و تربیت فرزندانمان را به شکل مطلوب انجام دهد.

ملکی تصریح کرد :  بنده زمانی که در مجلس هفتم، خادم مردم بودم با همکاری دیگر نمایندگان طرح همسان سازی حقوق معلمان را مصوب و اجرایی نمودیم طرحی که باعث افزایش سه برابری حقوق فرهنگیان عزیز شد اما متاسفانه تورم لجام گسیخته سال های بعد بار دیگر باعث کاهش ارزش دریافتی این عزیزان شد در این دوره نیز به جد پیگیر طرح رتبه بندی و همسان سازی حقوق معلمان هستم اما متاسفانه به دلیل کمبود منابع، دولت محترم با طرح مذکور مخالفت می کند، اما با تمام توان پیگیر مطالبات برحق فرهنگیان عزیز خواهم بود.

وی افزود :  در خصوص مشکلات بیمه ای معلمان، نمایندگان مجلس با قدرت ورود خواهند کرد و وزیر آموزش و پرورش باید پاسخ گوی معلمان باشد ولو اینکه به صحنه مجلس بیاید، این موضوع قطعا از سوی کمیسیون آموزش مجلس پیگیری خواهد شد تا مشکل معلمین عزیز در این خصوص برطرف شود.

از جمله درخواست های عموم مردم به خصوص فرهنگیان عزیز در مراجعه به بنده بحث اشتغال فرزندان این عزیزان می باشد و خبر خوش برای همه همشهریان اینکه در جریان سفر رئیس جمهور به استان، فاز اول کارخانه کامیون سازی افتتاح می شود که باعث برطرف شدن بخشی از مشکل اشتغال جوانان شهرستان خواهد بود.

در این مراسم مدیریت آموزش و پرورش مشکین شهر به تشریح فعالیت های انجام گرفته پرداخت

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار