قرص‌های لاغری اعتیادآور است

کوهنورد ۲ تابعیتی از مرگ حتمی نجات یافت

موتورسیکلت خارجی قاچاق در مشگین‌شهر از حرکت باز ماند

روستای «پریخان» مشگین‌شهر به عنوان دوستدار کتاب در کشور معرفی شد

ممنوعیت دخالت مدیران در تبلیغات انتخاباتی

مجتمع مس مشگین‌شهر سال آینده وارد مدار تولید می‌شود

شعبه بانک خون بندناف رویان در مشگین‌شهر و پارس‌آباد راه‌اندازی می‌شود

ثبت‌نام نهایی ۴۷۸ نفر داوطلب برای انتخابات مجلس

فعالیت ۳۵۰ نفر در معدن مس مشگین‌شهر

گذشت پای چوبه‌دار در مشگین‌شهر

آغاز رقابت جدی انتخابات مجلس در استان اردبیل با ثبت نام نهایی ۴۷۸ داوطلب

اقدامات صرف انتظامی و پلیسی نمی‌تواند بازدارنده جرایم باشد

کد خبر: 52869 | تاریخ انتشار: 21:33:13 - جمعه 9 ژوئن 2023 | بدون نظر | |

کلاهبردار حرفه‌ای اردبیل سر ۲۳ نفر کلاه گذاشت

علی قهرمان طالع راظهار کرد: با رصد کارگاهان پلیس فضای مجازی کلاهبرداری که با شگرد و شیوه‌های خاص سعی می‌کرد تا در قالب خرید و فروش ارزهای دیجیتال کلاهبرداری کرده و اقدامات فریبکارانه را انجام دهد، دستگیر و تحویل مقامات قضائی شد.

وی تصریح کرد: این فرد با تبلیغات گسترده سعی کرده بود تا از ۲۳ نفر مبالغی به ارزش هفت میلیارد تومان به جیب زده و آنها را به اشکال مختلف تطمیع کند تا با ورود به شبکه‌های خرید و فروش ارزی دیجیتال و داد و ستدهای غیرقانونی به اهداف شوم خود دست پیدا کند.

رئیس پلیس فتای استان اردبیل گفت: این جوان با شیوه خاص و در قالب سرمایه گذاری ارز دیجیتال حساب‌های بانکی این افراد را خالی می‌کرد و سعی داشت تا در قالب کیف پول الکترونیکی مبالغ هنگفتی را به حساب خود منتقل کند که با هوشیاری کارگاهان پلیس سایبری در یکی از مناطق مرزی استان اردبیل شناسایی و دستگیر شد تا برای بررسی‌های بیشتر و اقرار به کلاهبرداری تحویل مقامات قضائی شود.

قهرمان طالع از شهروندان استان خواست تا به وعده‌های توخالی چنین افراد در قالب سرمایه گذاری‌های ارز دیجیتال و یا سرمایه گذاری‌های بی نتیجه و بی پایه و اساس توجهی نکرده و اطلاعات خود را در مورد فعالیت چنین افرادی در اختیار پلیس فتا قرار دهند.

رئیس پلیس فتای استان اردبیل با هشدار به افراد متخلف و کلاهبرداران حرفه ای فضای مجازی افزود: همچنان عده‌ای سعی می‌کنند با قالب‌ها و اشکال جعلی سرمایه‌های مردم را به غارت ببرند که قطعاً پلیس فتا با همکاری سایر بخش‌های تخصصی فرماندهی انتظامی استان تلاش خواهد کرد تا جلوی چنین اقدامات کلاهبرداری و جاعلانه گرفته شده و زمینه سلامت داد و ستد و فعالیت‌های اقتصادی را نیز فراهم آورد.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار