خط زمینی اردبیل – وان در اردبیل برقرار می‌شود

احداث ۲۵۲ سایت جدید ارتباطی در راستای بهبود شرایط پوشش آنتن‌دهی و اینترنت

اولین رویداد «صدرا »در دانشگاه آزاد اردبیل برگزار شد

مردان مومن بر سر عهدی که با خدا بسته اند صادقانه ایستادند

تلاش خالصانه رئیسی برآمده از سیره و منش انقلابی بود

یکصدو سی و یکمین شماره دوهفته نامه ایلقار منتشر شد

پل معلق سرعین حضور گردشگران را دو چندان خواهد کرد

نقش آفرینی کانون های مساجد در جبهه فرهنگی بسیار مهم است

دکتر بابک نونهال

دکتر نونهال دادستان مشکین،برای مردم امیدآفرین و برای مجرمان و عناصر مخل نظم و امنیت عمومی رعب آور و وحشت انگیز

لزوم همکاری نهادهای دولتی و بخش خصوصی برای توسعه گردشگری اردبیل

زنی که شوهرسابقش را کشته بود دستگیر شد

دولت سیزدهم کشور را به ریل حکمرانی مردمی تغییر داد

کد خبر: 61736 | تاریخ انتشار: ۱۱:۲۳:۲۶ - چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ | بدون نظر | |

امام جمعه اردبیل:

ارتش مقتدر ایران معادلات جهانی را در منطقه برهم زده است

آیت الله سیدحسن عاملی پیش از ظهر چهارشنبه در مراسم رژه روز ارتش جمهوری اسلامی ایران در اردبیل اظهار کرد: امروز ارتش ایران به یک ارزش پرهیبت و قدرت در منطقه تبدیل شده و هیچ کس را توان رویارویی با آن نیست.

وی با اشاره به اینکه گوشه‌ای از تحرکات ارتش امروز در منطقه سبب رعب و وحشت در اردوگاه دشمن می‌شود، خاطرنشان کرد: ارتش ایران با صلابت و صولت حیدری خود توانسته است معادلات کشورهای فزون خواه را در منطقه برهم زده و سفره و بساط این فزون طلبان را جمع کند.

نماینده مردم اردبیل در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه در هشت سال دفاع مقدس ارتش ایران ارزشمندی خود را به منصه ظهور رساند، ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران به ارتش هویت داد و در مقابل ارتش نیز در بزنگاه جهاد هشت سال دفاع مقدس توانست ارادت خود را به نظام اسلامی نشان دهند.

عاملی با بیان اینکه ارتش مقتدر ۸ سال دفاع مقدس را به نفع ایران تمام کرد، ادامه داد: هیمنه و قدرت ارتش در ۸ سال دفاع مقدس سبب شد تا این جنگ به رغم تمام عداوت‌ها به نفع ایران تمام شود.

وی با اشاره به اینکه امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران صیانت بزرگی برای کشور درست کرده است و دشمن حساب خاصی بر روی قدرت این نیروی مقدر باز کرده است، خاطرنشان کرد: ارتش ایران در دنیا به یک ارتش آرمانی تبدیل شده و تمام عناصر آرمانی شدن یک ارتش در ارتش ایران مشهود می‌شود.

امام جمعه وجود فرمانده کل قوا را به عنوان یک شخصیت کامل و بینظیر در رأس ارتش ایران ستودنی عنوان کرد و گفت: امروز پادگان‌های ما به یک مدرسه و محل معنویت تبدیل شده است و همه این نعمات را مدیون رهبری و درایت ایشان در اداره مدبرانه کشور هستیم.

نماینده مردم اردبیل در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه ارتش در دوران پیروزی انقلاب اسلامی خدمات گسترده‌ای را به نظام کرد و در مقابل نظام نیز به ارتش بها و هویت داد، گفت: در هشت سال دفاع مقدس که ما درگیر یک جنگ جهانی در مقیاس کوچک بودیم رشادت‌های ارتش، سپاه و نیروهای مسلح سبب شد تا قطعنامه سازمان ملل در نهایت به نفع ایران صادر شود.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار