برای ۲۲۰ طرح به ارزش ۲۴ میلیارد تومان وام پرداخت شده است

جاده های غیر استاندارد، بلای جان مردم

قرص‌های لاغری اعتیادآور است

کوهنورد ۲ تابعیتی از مرگ حتمی نجات یافت

موتورسیکلت خارجی قاچاق در مشگین‌شهر از حرکت باز ماند

روستای «پریخان» مشگین‌شهر به عنوان دوستدار کتاب در کشور معرفی شد

ممنوعیت دخالت مدیران در تبلیغات انتخاباتی

مجتمع مس مشگین‌شهر سال آینده وارد مدار تولید می‌شود

شعبه بانک خون بندناف رویان در مشگین‌شهر و پارس‌آباد راه‌اندازی می‌شود

ثبت‌نام نهایی ۴۷۸ نفر داوطلب برای انتخابات مجلس

فعالیت ۳۵۰ نفر در معدن مس مشگین‌شهر

گذشت پای چوبه‌دار در مشگین‌شهر

کد خبر: 59112 | تاریخ انتشار: 19:33:05 - جمعه 20 اکتبر 2023 | بدون نظر | |

اسماعیل دستگزار ;

تقویت و تربیت روح و جسم مسیر رسیدن به خدا است

اسماعیل دستگزار با تبریک هفته تربیت بدنی به جامعه ورزش و جوانان شهر لاهرود، اظهار کرد: جوانان نیازمند شادابی و حمایت در حوزه ورزش هستند و شادابی ورزشی در کنار شادابی فرهنگی می‌تواند شادابی اجتماعی را رقم بزند

وی تصریح کرد: ورزش به عنوان عنصری ارزشمند و پر اهمیت در زندگی امروزی محسوب شده و می‌تواند ضامن شادابی و سلامتی جسم و روح باشد.

مدیر مسئول کانون فرهنگی، هنری امامزاده سید ابراهیم (ع) شهر لاهرود گفت: آدمی برای رسیدن به کمال در مسیر الهی نیاز به تقویت و تربیت توأمان روح با جسم است و ورزش نقطه عطفی برای تبیین مسیری روشن و آینده‌ای پرفروغ برای جوانان غیور، فرهیخته، مؤمن و انقلابی شهر لاهرود است.

دستگزار افزود: جوانان نیازمند شادابی و حمایت در حوزه ورزش هستند و شادابی ورزشی در کنار شادابی فرهنگی می‌تواند شادابی اجتماعی را رقم بزند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: بی‌شک امروز مسئولیتی خطیر متوجه جامعه ورزش است و تمامی مسئولان و دست‌اندرکاران در عرصه ورزش باید برای توسعه، رشد و سرلوحه قرار دادن الگوهای انسانیت و منش پهلوانی گام بردارند.

دستگزار تاکید کرد: ورزش عرصه توقف‌ناپذیری است که برای آن حد و مرزی به لحاظ توسعه و پیشرفت وجود ندارد و باید در فتح قله‌های رشد بکوشیم.

مدیر مسئول کانون فرهنگی، هنری امامزاده سید ابراهیم (ع) شهر لاهرود با تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش به تمامی فعالان این عرصه در سطح شهرستان و بخش، از درگاه ایزد منان سرافرازی و توفیق روزافزون برای ورزشکاران منطقه در عرصه‌های ملی و بین‌المللی را مسئلت کرد.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار